1 * hěvzdičkové apartmány v Jajce

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Jajce. Najděte si jeden z hotel, apartmánů, penzionů, hostelů a motelů přímo ve městě, nebo i v okolí Jajce, kde najdeme města Skender Vakuf, Vlasic, Čardaci, Kupres a Travnik.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. Apartman Aylin 

Foto: Apartman Aylin
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Apartman Aylin is set in Jajce. This apartment offers free WiFi, ski-to-door access, as well as a terrace. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. The apartment also has 1 bathroom.


2. Luxury apartment in the heart of Jajce 

Foto: Luxury apartment in the heart of Jajce
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Offering free WiFi and city views, Luxury apartment in the heart of Jajce is an accommodation set in Jajce. Guests have a private terrace.


3. Apartmani Alema 

Foto: Apartmani Alema
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Located in Jajce, Apartmani Alema features accommodation with access to a garden. Free WiFi is offered. The units have a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop. The apartment offers a barbecue. This property offers a terrace.


4. Paradise on the Vrbas River 

Foto: Paradise on the Vrbas River
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Paradise on the Vrbas River is located in Jajce and offers barbecue facilities and a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen.


5. Apartman "Anita" 

Foto: Apartman "Anita"
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Set in Jajce, Apartman "Anita" features accommodation with a terrace and free WiFi. Guests have a private balcony. The 3-bedroom apartment is fitted with a living room with flat-screen TV, and a fully equipped kitchen.


6. Apartman Lana 

Foto: Apartman Lana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %


7. Apartman Pliva 

Foto: Apartman Pliva
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Boasting a terrace, Apartman Pliva features accommodation in Jajce with free WiFi and mountain views. The apartment features river views and is 44 km from Vlasic. The apartment has a TV, 1 bedroom and a living room.


8. Apartman Nadija 

Foto: Apartman Nadija
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Boasting a garden, Apartman Nadija offers accommodation in Jajce with free WiFi and mountain views. Guests have a private terrace.


9. Apartman Ema 

Foto: Apartman Ema
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartman Ema is set in Jajce. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a fridge and a stovetop. Vlasic is 46 km from the apartment.


10. City Wall Apartment 

Foto: City Wall Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

City Wall Apartment is situated in Jajce and offers a garden. The air-conditioned accommodation is 44 km from Vlasic. With free WiFi, this apartment provides a flat-screen TV and a kitchen with fridge.


11. Apartmani Waterfall / Vodopad 

Foto: Apartmani Waterfall / Vodopad
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Situated in Jajce, Apartmani Waterfall features accommodation with seating area. Complimentary WiFi is offered. All units come with a terrace, a kitchen with a fridge, and a private bathroom with shower.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: